המחשב שלכם מלא באבק? עליכם לדעת כי האבק והלכלוך שמצטבר על המחשב עלולים להביא איתם לבעיות רבות. לעיתים הבעיות הללו יהיו בעיות שיהיה לכם קשה מאוד לשלוט עליהן בזמן אמת. לכן הפעולה הכי חכמה תהיה למנוע מהבעיות הללו להתרחש מבעוד מועד. אז איך מנקים את המחשב בצורה שגם מביאה איתה לתוצאות? שאלנו טכנאי מחשבים בבנימינה את השאלה הזאת. אחרי קריאת המאמר תוכלו להבין לעומק איך מנקים את המחשב בבית או בעסק בדיוק כמו שצריך.

 

טכנאי מחשבים בבנימינה ממליץ לכבות את המחשב טרם הניקוי

על מנת שתוכלו לנקות את המחשב בצורה קלה יהיה עליכם לדאוג לכבות אותו. אם תשתמשו בחומרי ניקוי כאשר המחשב פועל זה עלול להיות מאוד מסוכן. אתם תסכנו את המחשב, ולא פחות חשוב תסכנו את עצמכם. לפיכך ברגע שאתם מתחילים את הניקוי של המחשב תדאגו לכבות אותו מראש. כך תוכלו לסיים את המשימה הזאת במהירות, ותצליחו לחזור לשגרה במהירות רבה. אף אחד לא יכול לצאת מנקודת הנחה כי ניקוי המחשב אמור לקחת זמן רב.

 

תרכשו את הציוד המתאים

על פניו נדמה כי ניקוי המחשב הוא עניין פשוט שכל אחד יכול לבצע אותו. אך על מנת שתוכלו לנקות את המחשב ביסודיות יהיה עליכם להצטייד בציוד שמתאים לאופי הניקוי. ישכל מיני מכשירים שונים שיאפשרו לכם להגיע לכל מיני אזורים שונים. בנוסף קיימים חומרי ניקוי אשר מיועדים לניקוי של מחשבים, הרי לא כל חומר ניקוי יתאים לניקוי המחשב. כך שאתם צריכים לקחת את העניינים הללו לתשומת הלב שלכם.

 

תבצעו את הפעולה בזהירות

למרות שאתם רוצים להשלים את הפעולה במהירות, חשוב מאוד שתבצעו אותה בצורה זהירה. עליכם לוודא כי אינכם מנתקים כבלים שאינכם מכירים אותם ואינכם מפעילים כוח משמעותי בעת הניקיון. בסופו של יום טעות אחת קטנה עלולה להביא לכך שהמחשב כולו ייפגע. לכן תנסו לפעול בזהירות, ואל תעשו פעולות שתתחרטו עליהן בהמשך הדרך. בכל פעם תוכלו למצוא את עצמכם מנקים עוד אזורים שלא ניקיתם אותם בפעם הראשונה. על הדרך תוכלו לצפות בסרטונים שיסייעו לכם לנקות את המחשב כנדרש.