מצאתם את עצמכם מזמינים טכנאים בתדירות גבוהה? עליכם לדעת כי כל מיני פעולות שונות שבהן תנקטו עשויות לסייע לכם לשמור על המחשב. אז איך גם אתם תוכלו לשמור על המחשב הפרטי שלכם? טכנאי מחשבים באור עקיבא ממליץ לכם על מספר שיטות שיסייעו לכם לשמור על המחשב. אם תיישמו את השיטות הללו או לפחות כמה מהן, תוכלו לראות את עצמכם נמנעים מתיקונים. כמובן שאף שיטה לא מבטיחה יעילות מוחלטת, אך היא תוכל להביא איתה שיפור משמעותי.

 

טכנאי מחשבים באור עקיבא מבהיר שגם סמרטוט עוזר

גם אם רק תעבירו מידיי פעם סמרטוט על המחשב, תוכלו למנוע בעיות עתידיות. לא מעט מהבעיות במחשב מגיעות בגלל הלכלוך שמצטבר בתוכו. כאשר הלכלוך מצטבר בחלקים הפנימיים של המחשב, הבעיות עשויות להופיע אחת אחרי השנייה. אם תדאגו לנקות את המחשב מאבק ומלכלוך, תוכלו לשמור עליו לאורך זמן. זה לא רק שהמחשב עצמו יראה הרבה יותר טוב, גם תוכלו למנוע בעיות מורכבות במיוחד. לכן בכל הזדמנות שיש לכם תשתדלו להעביר סמרטוט על המחשב.

 

התקינו אנטי וירוס על המחשב

התפקוד של אנטי וירוס הוא משמעותי מאוד במניעת בעיות במחשב. לא מעט וירוסים עלולים לפגוע במחשב, כל זאת בתנאי שלא מותקן בו אנטי וירוס מתקדם. על ידי התקנת אנטי וירוס  במחשב תוכלו למנוע מהווירוסים להיכנס אליכם למחשב. מדובר על שכבת הגנה משמעותית שמביאה איתה הבדל מאוד משמעותי. לכן בכל הזדמנות תוודאו כי ישנו אנטי וירוס שמותקן לכם במחשב. אם לא יהיה לכם אנטי וירוס על המחשב, הבעיות עשויות להופיע בזו אחר זו.

 

כיבוי המחשב בסוף היום

אתם מאלה שמשאירים את המחשב דלוק בקביעות? לא משנה אם יש לכם מחשב נייד או נייח, חובה לכבות אותו בסוף כל יום. כמו שאתם זקוקים למנוחה, כך גם המחשב שלכם זקוק למנוחה. לפיכך תצטרכו לכבות אותו בכל סוף יום על מנת שהוא יתאפס. במהלך הכיבוי של המחשב תוכלו לראות כי הוא מעודכן בעדכונים הכי חדישים שקיימים. ברגע שהמחשב מכיל בתוכו את העדכונים החדישים הוא יפעל בצורה טובה יותר.